0 216 390 64 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yeni Başlangıçlar, Yeni Heyecanlar…

Yeni Başlangıçlar, Yeni Heyecanlar…

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi’nde 2019-2020 Eğitim Öğretim yılına yeni bir heyecanla başladık. 09 Eylül 2019 günü okul bahçesinde yaptığımız açılış töreni saat 08.45’te başta büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimiz için yaptığımız Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Daha sonra açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Serdar ZAVRAK dünyada ve Türkiye’de denizciliğin önemine değindikten sonra başarılı olmanın koşulunun düzenli ve planlı çalışmaktan geçtiğine vurgu yaparak öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Okulumuza 10 yıldan bu yana hizmet veren Meslek Dersleri öğretmenimiz Uzakyol Kaptanı Faruk HERTAŞ’a anı plaketinin Genel Müdürümüz Sayın Ertan ORAL tarafından verilmesinden sonra aramıza bu yıl katılan Matematik Öğretmeni Bilgi YIPRAMAZ ve İngilizce Öğretmeni Adem YEDİKÖYLÜ öğrencilere ve velilere tanıtıldılar.

2018-2019 yılı sonunda Üstün Başarı Belgesi almaya hak kazanan 12. Sınıf öğrencisi Emircan MALKOÇ’a belgesinin Okul Müdürü Serdar ZAVRAK tarafından verilmesinden sonra ise öğrenciler ilk ders için sınıflarına alındılar.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının tüm eğitim camiası ve Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi ailesi için başarılarla dolu bir yıl olması dileğiyle…