0 216 390 64 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Unutmadık, Unutturmayacağız…

Unutmadık, Unutturmayacağız…

Bugün yine 10 Kasım. Yine bir Kasım sabahı Atamızı anmak, ilkelerini anlamak için bir araya geldik. Düşüncelerine her zamankinden fazla sarılmamız gereken bu günlerde onu saygıyla ve rahmetle andık. Okulda yaptığımız tören her zamanki gibi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başladı. Okul Müdürü Serdar ZAVRAK’ın günün anlamını anlatan konuşmasından sonra öğrencilerimizin hazırlayıp sundukları şiirleri ve oratoryoyu izledik.

Törenin finalinde öğrencilerimizin oynadıkları Zeybek ise Ata’mıza anlamlı bir gönderme oldu. Ayrıca günün anlamına katkı olması maksadıyla öğrencilerimiz arasında yapılan “Atamıza Mektup” konulu kompozisyon yarışmasında birinci seçilen 12 Sınıf Öğrencisi Deniz Bulut BOŞDURMAZ birinci seçilen mektubunu okudu ve ödülünü tüm öğretmen ve öğrencilerin huzurunda aldı.

Başta Türk Edebiyatı Öğretmenleri Rabia Ş. YAVUZ ve Gökhan BAKIR olmak üzere törende emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Ve diyoruz ki; Atam, senin izlerini ve ilkelerini bu ülkeden silmek isteyenler bilmeliler ki; ne yaparlarsa yapsınlar izinden ve ilkelerinden ayrılmayacağız.

Saygılarımızla…