Okulumuzun gözbebeği öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü coşkuyla kutladık. Kutlama etkinliklerinin ilkini saat 12.00’da konferans salonunda yaptık. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende öğrencilerimiz tarafından hazırlanan konuşma ve şiirler okundu. Ayrıca okulumuzda 5. Hizmet yılını dolduran Meslek Dersleri Öğretmenleri Faruk HERTAŞ ve Dündar BÜYÜKÜSTÜN ile Matematik Öğretmeni Ersin TOKGÖZ’e Hizmet Plaketleri verildi. Törenin sonunda Okul Aile Birliğince TEMA Vakfı fidan sertifikalarının ve öğrenciler tarafından her öğretmene birer karanfil sunulması duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Öğretmenler Günü nedeniyle hazırlanan anlamlı panolar da ayrıca öğretmenlerimize olan sevgimizi çok güzel bir şekilde yansıtıyordu.

Akşam saatlerinde ise yine Okul Aile Birliğince okulun teras katında organize edilen yemekte öğretmenler bir arada güzel bir akşam geçirme fırsatı buldular.

Öğretmenlerimize bu özel günde güzel bir kutlama hazırlayan öğrencilerimize ve başta Başkanları Yasemin GÜNDÜZ olmak üzere Okul Aile Birliğimizin tüm üyelerine öğretmenlerimiz adına teşekkür ediyoruz.