Son günlerde basında ve sosyal medyada sıkça bahsi geçen Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesine kayıtsız kalamadık. Öğrencilerimizin yoğun talebi üzerine 21 Aralık 2016 Çarşamba günü bu ilginç müzeyi gezdik.

Meslek Dersleri Koordinatörü Hüseyin YILDIRIM, Gezi Turizm ve İnceleme Kulübü Rehber Öğretmeni Semiha KAÇAR ve Matematik Öğretmeni Vildan YÜCELİK CEYHAN rehberliğinde 38 öğrenci ile gerçekleştirilen gezide öğrenciler, M. Kemal Atatürk’ten F.Sultan Mehmet’e, Barış MANÇO’dan Adile NAŞİT’e, Yaşar KEMAL’den Zeki MÜREN’e, Neymar’a, Michael JACKSON’a  kadar tarih, spor ve sanat dünyasının tüm ünlülerini görmek ve onlarla fotoğraf çektirmek fırsatı buldular.

En çok ilgi çeken doğal olarak Büyük Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK en çok ilgi çeken kişi oldu ve tüm öğrenciler ayrı ayrı fotoğraf çektirmek için yarış ettiler.

Öğrencilerimiz bu gezi ile kültürel gelişimlerinin yanı sıra sınav haftası öncesi moral depolama imkanı buldular. Umuyoruz ki bu gezi sınav başarılarını olumlu olarak etkileyecektir. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.