Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesinde karne heyecanı. Her ne kadar e-okul’da notlar görüldüğü için karnenin artık bir önemi kalmadığı söylense de bunun doğru olmadığı bir kez daha ortaya çıktı. Öğrencilerimiz karnelerini ve Takdir, Teşekkür ve Onur belgelerini öğretmenlerinin elinden almak ve onlarla vedalaşmak için büyük bir heyecanla okula geldiler.

Konferans salonunda yapılan tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başladı. Genel Müdürümüz Ertan ORAL  ve Okul Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ’ün konuşmalarından sonra Takdir ve Teşekkür belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimizin belgeleri okul idareci ve öğretmenleri tarafından kendilerine takdim edildi. 22 öğrencimizin Takdir, 44 öğrencimizin ise Teşekkür Belgesi alması hepimizi mutlu etti. Törenin sonunda Genel Müdürümüz Ertan ORAL tarafından bu yıl İstanbul İli Denizcilik Meslek Liseleri arasında yapılan Bilgi Yarışmasında büyük bir başarı göstererek Birinci olan takımımızın öğrencilerine başarı plaketleri verildi.

Törenden sonra öğrenciler sınıflarına giderek karne ve Onur Belgelerini Sınıf Rehber Öğretmenlerinden alarak birbirleri ile vedalaştılar.

2017-2018 yılı için 18 Eylül 2017’de buluşmak üzere herkese iyi tatiller diliyoruz….