Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi 2015-2016 yılı mezunlarını uğurladı. Türkiye’nin il Özel Denizcilik Meslek Lisesi olma özelliğini taşıyan okulumuz bu yıl altıncı mezunlarını verdi.

03 Haziran 2016 Cuma günü Eryetiş Balkanlar Eğitim Kampüsünde yapılan tören saat 19.00’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törende birer konuşma yapan Okul Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ ve Okulun Kurucusu Vedat ERYETİŞ mezunlara ve ailelerine tebriklerini ve Hayırlı Olsun dileklerini ilettiler.

Bayrak ve Flama devir tesliminden sonra mezun öğrenciler adına konuşan dönem birincisi Efe ÇETİNER sorumluluklarının bilincinde olduklarını belirterek ailelerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek kendilerine güvenilmesini istedi. Efe ÇETİNER daha sonra okul yaş kütüğüne altıncı dönem plaketini çaktı.

Daha sonra Dönem Üçüncüsü Kaan ÖZER, Dönem İkincisi Özberk BÜLBÜL ve Dönem Birincisi Efe ÇETİNER’e diplomaları, anı plaketleri ve ödülleri verildi. Tüm öğrencilere de diplomalarının ve anı plaketlerinin ayrı ayrı verilmesinin ardından mezun olan 44 öğrencinin sahneye alınması, anı fotoğraflarının çektirilmesi, mezuniyet pastasının kesilmesi ve şapkaların havaya atılması ile tören sona erdi.

Öğrenciler ve konuklar terasta yapılan kokteyl sırasında sohbet etme, anılarını ve geleceğe dair planlarını konuşma fırsatı buldular.

Tüm mezun öğrencileri tebrik ediyor daha büyük başarılara imza atmalarını diliyoruz. Pruvaları neta olsun.