0 216 390 64 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mesleki Rehberlik Etkinliklerimiz Devam Ediyor…

Mesleki Rehberlik Etkinliklerimiz Devam Ediyor…

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi olarak, öğrencilerimizin gelecek ile ilgili planlar yapmalarında yardımcı olmak maksadıyla yaptığımız etkinlikler kapsamında 11. Sınıf öğrencilerimizi 15 Ekim 2019 günü Piri Reis Üniversitesi’ne götürdük.

Okul Psikolojik Danışmanlarımız Melike ATALI’ nın koordine ettiği tanıma gezisinin amacı öğrencilerimize denizcilik eğitiminde son yıllarda kendinden söz ettiren Piri Reis Üniversitesini tanıtmak ve onlara üniversite okumayı bir hedef haline getirmek.

Okul Müdürümüz Serdar ZAVRAK ve Meslek Dersleri Öğretmeni Ersin YUMAK’ın da katıldığı gezi süresince öğrencilerimiz Piri Reis Üniversitesinin tanıtımına ilişkin sunumu izledikten sonra okulu gezme fırsatı buldular. Ziyaret sonrası konuştuğumuz öğrencilerin kendilerine üniversiteyi hedef olarak görmeleri gezinin amacına ulaştığının bir kanıtı idi. Tüm öğrencilerimize bu hedeflere ulaşma yolunda başarılar diliyoruz.

Ayrıca, öğrencilerimize bu fırsatı sunan ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan Piri Reis Üniversitesi idaresine teşekkür ediyoruz.