0 216 390 64 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eryetiş Denizcilik Açık Denizlere Çıkıyor…

Eryetiş Denizcilik Açık Denizlere Çıkıyor…

Avrupa Birliği Ulusal Ajans 2019 yılı Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında öğrencilerimizi Uygulamalı Eğitim maksadıyla İspanya’ya göndereceğiz.

Ulusal Ajansın 2019 yılı faaliyetleri için verdiğimiz proje teklifinin uygun bulunduğunu Ağustos 2019 ayı içinde öğrendik. Konu ile ilgili olarak Okul Müdürümüz Serdar ZAVRAK ve Mesleki Eğitim Koordinatörü Hüseyin YILDIRIM, 17 Eylül 2019 tarihinde Ulusal Ajansın Ankara’daki merkezinde yapılan koordinasyon toplantısına katıldılar. Toplantıda projenin uygulanmasına yönelik konular ayrıntılı olarak görüşüldü.

Proje Mayıs, Haziran ve Temmuz 2020 aylarında öğrencilerimizin 3 grup halinde İspanya’nın Marbella-Malaga şehrinde bulunan Una One Nautica eğitim tesislerinde Seyir konularında uygulamalı eğitim almaları şeklinde uygulanacaktır. Her bir grupta 5 öğrenci ve 1 öğretmen/yöneticinin olacağı eğitimlerin tüm masrafları Ulusal Ajans tarafından karşılanacaktır.

Öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine ve kendilerini yabancı dil ve sosyal bakımdan geliştirmelerine çok olumlu katkılar yapacağını değerlendirdiğimiz bu projenin okulumuz ve öğrencilerimiz için başarılı geçmesini diliyoruz.