0 216 390 64 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bilgi Teknolojileri

Bilgi Teknolojileri

Bilgi Teknolojileri Birimi olarak,

  • Kurumumuza ait, dijital bilgi sistemleri ve çevre birimlerinin çalışılabilirliğini  ve yeni teknoloji ile uyumlu seviyede kalmasını sağlamak.
  • Kurumumuzun bilgi güvenliğini en üst seviyede tutup, kullanıcıların ve öğrencilerimizin güvenli bir ortamda bilgisayar sistemlerini kullanmalarını sağlamak.
  • Web sitelerimizin, hosting – alanadı- kurulum – dizayn işlemleri ile birlikte yedekleme ve devamlı suretle çalışırlılığını test ve kontrol etmek.
  • Tanıtım çalışmalarımız için yapılan grafik çalışmaları, afiş, yol reklamları, broşür ve dergi tasarımlarını hazırlamak.
  • Kurumdaki bütün dijital ürünlerin kontrol ve rutin bakımlarını yapmak.
  • Web sitelerimize içerik eklemek ve görsel anlamda gelişimini sağlamak.

Her yıl yenisi eklenen çeşitli dijital yenilik projelerimizi yönetime sunmak sureti ile bir sonraki yıl için projelerimizi hayata geçirmek görevlerimiz arasındadır.

Kurum personelimize bilgisayar sistemleri, çevre birimleri, cep telefon, tablet, kamera sistemleri, ses sistemleri ve dijital ürünler konusunda destek hizmetlerini, ayrıca konferans salonumuzdaki ses-görüntü-sunum-ışıklandırma sistemlerinin yürütülmesi ve etkinliklerin yönetilmesi konularında görevimizi sürdürmekteyiz.

Ayrıca Bilgi Teknolojileri Birimi olarak, Kurumun Eğitim Teknolojileri Birimleri ile dayanışmalı olarak Eryetiş ve Balkanlar Eğitim Kurumları’na hizmet vermekten gurur duyarız.

ERYETİŞ VE BALKANLAR EĞİTİM KURUMLARI BİLGİ TEKNOLOJİLERİ BİRİMİ

İpek ERYETİŞ
Bilgi Teknolojileri Koordinatörü
ipek.eryetis@eryetissaglik.k12.tr

İskender ŞEREZDİ
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu
iskender.serezdi@eryetissaglik.k12.tr

Hilal GÜNAYDIN
Bilgi Teknolojileri Uzmanı
hilal.gunaydin@eryetissaglik.k12.tr